Hem Segling Resultat Onsdagsseglingar Totalresultat KSS-KSK Träningsseglingar 2019
Totalresultat KSS-KSK Träningsseglingar 2019 Skriv ut

 

2019-01-01 KSS-KSK Träningsseglingar 2019

Typ: Serie Serieregel :Lågp.Regatta(KSR)
Klubbfilter: Nej
Klassfilter: -Alla tillsammans
Räkna bort sämsta 5 delseglingarna.

Funktionär:

Plac. 
Skeppare 
Tot.p. 
Båttyp 
Båtnamn 
Segelnr. 
Klubb 
2019-05-08 19:00:00
Träningsegling 1 KSS-KSK 
2019-05-15 19:00:00
Träningsegling 2 KSS-KSK 
2019-05-22 19:00:00
Träningsegling 3 KSS-KSK 
2019-06-05 19:00:00
Träningsegling 4 KSS-KSK 
2019-06-12 19:00:00
Träningsegling 5 KSS-KSK 
2019-06-19 19:00:00
Träningsegling 6 KSS-KSK 
2019-06-26 19:00:00
Träningsegling 7 KSS-KSK 
2019-08-07 19:00:00
Träningsegling 8 KSS-KSK 
2019-08-14 19:00:00
Träningsegling 9 KSS-KSK 
2019-08-21 19:00:00
Träningsegling 10 KSS-KSK 
2019-08-28 19:00:00
Träningsegling 11 KSS-KSK 
1  
Anders Pettersson  
37,00 
Smaragd  
Skidbladner  
49  
KSK  
-Saknas 10,00/ 
* 10 
5,00/ 
1,00/ 
1,00/ 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
2  
Tommy Lindgren  
38,00 
Linjett 33  
Storsha  
SWE 57  
KSS  
2,00/ 
3,00/ 
3,00/ 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
3  
Seved Jakobsson  
39,00 
Omega 34  
Cora  
171  
KSK  
-Saknas 10,00/ 
* 10 
1,00/ 
6,00/ 
2,00/ 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
4  
Ola Jakobsson  
43,00 
Enter 360  
Entertainer  
10  
KSK  
3,00/ 
6,00/ 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
4,00/ 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
5  
Erik Zarins  
44,00 
SK30  
 
226  
KSK  
1,00/ 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
3,00/ 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
6  
Magnus Holmberg  
^46,00 
Scampi  
Sun Dance  
1182  
KSS  
-Saknas 10,00/ 
* 10 
4,00/ 
2,00/ 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
7  
Ulf P.Selldin  
46,00 
Comfort 30  
Nova  
2526  
KSK  
-Saknas 10,00/ 
* 10 
2,00/ 
4,00/ 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
8  
Robert Lood  
55,00 
Albin Stratus  
Victoria  
8700  
KSS  
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
5,00/ 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
9  
Bo Molander  
60,00 
Albin 79  
Albertina  
10  
KSS  
-Saknas 10,00/ 
* 10 
(DNF) 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10 
-Saknas 10,00/ 
* 10